Yasal Bilgilendirme

İşbu sitenin sahibi, yönetimi, işletmesi ve idaresi www.muhabbet.net’e aittir. İşbu web sitesine; https://www.muhabbet.net web adresinden ulaşılmaktadır. Siteye erişmekle veya siteyi kullanimmakla, aşağıda belirtilen şartlara uymayı kabul etmektesiniz.

Bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal geçerlilik kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul ederek, siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanimımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

– küçükleri şiddet ve cinselliğe yönelten, teşvik eden veya kanuna karşı faaliyetler hakkında eğitici bilgi veren, yasadışı silahların üretimi, nasıl yapıldığı, nasıl satıldığı hususunda bilgi veren mesajlar,

– diğer kullanimıcılara vermek üzere ve ticari amaçlı veya diğer başka kullanim olmayan amaçlar için kullanimmak üzere web sitesini kullanimanların şifre ve kişisel bilgilerini istemek veya almak, – İstenmeyen e-mail, zincirleme mektup, davetsiz toplu e-mail veya spam göndermek veya web sitesini ticari amaç için kullanimmak, reklam, satış, ticari faaliyetle ilgili unsurlar taşıyan mesaj bırakma, eklemelerde bulunma veya yükleme yapmak, yasaktır. Aksi takdirde doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk kullanimıcıya aittir.